Menu

Şirket içerisinde çalışanlarınızın destek ihtiyacı duyduğu her türlü konuda Microsoft Teams, Skype for Business, Slack gibi araçlarla hızlıca entegre edilebilen Arya Chatbot deneyimi iş süreçlerinizi kolaylaştıracak.

NASIL KULLANMAYA BAŞLARIM?

Web yönetim panelinden kurumsal renginizi oluşturup, seçeceğiniz giriş cümlesi  ve logonuzla markanıza uygun hale getirdiniz, işte şimdi hazırsınız! Hem şirket dışı görüşmeleriniz için hem şirket içi çalışan desteğiniz için Arya Chatbot kurumsal hizmet vermeye hazır.

Konuşmayı yapan çalışanınızın kim olduğunu otomatik olarak tespit edebilirsiniz.

Son kullanıcı ve müşterileriniz için web widget ve Facebook Messenger ile bota erişebilirsiniz.

Ticket-case açma kurgusu ile konuşmanın sonunda arka planda konuşma geçmişi ile birlikte helpdesk sisteminize entegre edebilirsiniz

Müşteri lead oluşturabilir, konuşma geçmişi ile birlikte CRM’inize entegrasyon sağlayabilirsiniz

Kendi Kendini Optimize Eder

Hem kendi içindeki yapay zeka hem de sizden alacağı geri bildirimlerle makine öğrenmesini kullanır.

Knowledge-base’inizde olmayan, botun cevap veremediği ya da son kullanıcının verilen cevaptan tatmin olmadığı sorular için bildirim alın, inceleyin ve daha doğru cevaplar ile botu besleyin

Botun seçenek olarak sunduğu sorulara verilen cevapların puanları, sorulan soru ile eşleştirilerek gün geçtikçe puanı artırılır ve zamanla kullanıcılarınızın alışkanlıklarına göre daha doğru öneriler sunar.

SATIN ALMAK İÇİN TALEBİNİZİ İLETİN

[recaptcha]

(* Zorunlu)

GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNİ ŞİMDİ PEAKUP İLE KEŞFEDİN!

PeakUp, verimlilik arttırma, zamandan tasarruf etme ve maliyetleri düşürme konularında işle ilgili sorunlarınızı her zaman ön planda tutar.

info@peakup.org
0 212 266 0 365

X