Menu

PeakUp Office Eğitimleri İle Office Eğitimi Deneyiminizi Bambaşka Hale Getiriyoruz!

Eğitimden Önce

Office bilgi seviyenizi en doğru biçimde değerlendirelim! Bilgi seviyesi birbirine yakın kişilerle eğitim almanın keyfini yaşayın!

Standart değil özel eğitim içeriği ile iş hayatında sizi en öne geçirecek bilgileri öğrenmeye hazır olun!

Konusunda uzman eğitmenlerle gerçek iş senaryoları üzerinde çalışalım!

Eğitimde notlar için endişe etmeyin. Biz size eğitim materyallerimizi veriyoruz!

Eğitimden Sonra

Eğitimden sonra vedalaşmıyoruz! Size özel portaldan ulaşacağınız eğitim değerlendirme anketimize ve ilerleme durumunuzu değerlendirebileceğiniz sınavımıza bekliyoruz.

İstediğiniz her an eğitim konu tekrarı yapmanız için onlarca video eğitim materyali hazırladık! Eğitim sonrasıda size özel kullanıcı hesabı ile İzleyin, öğrenin!

Eğer siz gelmezseniz biz sizdeyiz. Her ay işinizi hızlandıracak kısayollar, öğrenidiklerinizi hatırlatacak kısa anketler ve makaleler içeren bültenmizi e-posta adresinize gönderiyouz!

Çalışırken sorunlarla karşılaştığınızda canlı Office Destek Hattını arayarak anında destek alabilirsiniz.
Sorun, cevaplayalım. Siz diğer yandan şirketinize değer katmaya devam edin!

Hizmetlerimiz

Eğitim Hizmetleri

Office programlarının etkin, hızlı ve doğru şekilde kullanılması için profesyonel danışmanlarımız tarafından verilen uygulamalı eğitimlerdir. PeakUp olarak temel amacımız eğitimlerimize katılan kullanıcılarımızı, Office programlarını verimli kullanarak zamanı etkin kullanabiilien, iş akışını hızlandırabilen ve doğru analizlerle mesaisine değer katan kullanıcılar haline getirmektir. PeakUp’tan eğitim aldığınızda eğitimden sonraki süreçte de video, makale, bülten gibi çeşitli materyallerle yanınızda olmaya devam ediyoruz, eğitimden sonra hemen unutmaya son!

Danışmanlık Hizmetleri

Geliştirmek istediğiniz form, makro dosyaları gibi proje ya da işlemleri en doğru yöntemle ve kısa sürede sizin için gerçekleştirelim! Dilerseniz ayın belirli günlerinde danışmanlarımızla ofisinizde ziyaretinize gelelim, personelinizin yaşadığı Office sorunlarını çözelim.Uzman yardımı almak için siz de Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Office Support Hizmetleri

Office Support servisimizle ekibinizin gücüne güç katıyoruz. Alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimizle Excel, PowerPoint, Word gibi Microsoft Office uygulamalarında takıldığınız her an bize danışın, canlı Office destek hattımızdan hızlıca yanıt alın ve hiç zaman kaybetmeden, işinize devam edin!

Galeri

Sertifikasyon

MS Office eğitimlerine tamamlayan kullanıcılarımıza PeakUp Bilişim Katılım Sertifikası verilecektir. Bunun yanında PeakUp birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da Microsoft’un partneridir. Microsoft Sertifikası sınavlarına katılmak isteyen kullanıcılarımıza gerekli yönlendirme yapılarak Microsoft’un dünya çapında geçerli olan eğitim sertifikalarına sahip olabilirsiniz.

Hemen Başvur

[recaptcha]

(* Zorunlu)

X