Menu

Şirketinizin Nabzını Power BI ile Yakından Takip Edin! Rekabette Öne geçin!

Power BI, teknik yetkinliği olmayan kullanıcıların Excel, SQL, SharePoint, Active Directory, Azure, Exchange, Google Analytics gibi yüzlerce veri kaynağına bağlanarak, verileri analiz edebileceği, etkileşimli görseller oluşturabileceği ve şirketinizi anlatan zengin panoları ekiple güvenle paylaşabileceği bir iş zekası çözümüdür.

Power BI kullanıcı ara yüzü, Excel kulllanıcıları için oldukça basittir, aynı zamanda güçlü ve karmaşık senaryolarda BI geliştiricileri tarafından kurumsal sistemlerde kullanılabilecek kadar kapsamlıdır. Bu özellikleriyle, kişisel rapor ve görselleştirme aracınız olabileceği gibi, aynı zamanda departmanlar veya tüm kurumun anlık durumunu görebileceğiniz, hızlı kararlar almanızı sağlayacak bir çözümdür.

Peakup uzman danışmanlık ekibiyle PowerBI kullanmaya bugün başlayabilirsiniz.

Verinizin Nerede Olduğu Önemli Değil! Power BI İle Şirketinize Dair her Veriyi Anlamlandırın!

Dynamics CRM, Salesforce ve Zendesk gibi kaynakların hazır raporlarına kullanıcı adı ve şifre gibi yalnızca erişim bilgilerinizi girerek birkaç dakika içinde bağlanabilirsiniz. Örneğin, sadece birkaç dakika içerisinde Google Analytics entegrasyonu ile sitenizin ziyaretçi sayılarını görüntüleyebilir, SalesForce entegrasyonu ile satış ekibinizin performansını yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca, Excel, SQL gibi kurum içi veri kaynaklarına da bağlanarak verilerinizi hızlıca görselleştirmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz, birden fazla veri kaynağınızı aynı rapora bağlayarak, en önemli göstergelerinizi tek bir panoda sunabilirsiniz.

PowerBI ile özelleşmiş ve müşteri memnuniyeti kanıtlanmış eğitim, danışmanlık, destek hizmetleri hakkında bize ulaşın.

Power BI panolarına ulaşmak da çok kolay! Tüm mobil platformlardan ve internet erişimi olan tüm cihazlardan sizinle paylaşılan panolara anında ulaşabilirsiniz.

Power BI ile, Ankara’daki deponuzda hangi üründen kaç tane kaldığını görebilir, kritik stok adedine düşüldüğünde Power BI tarafından mail ile uyarı alabilirsiniz ya da KPI Göstergeleri ile departmansal ve bireysel performans değerlendirmesi yapabilir, kurumun performansını izleyebilirsiniz. Kullanıcı Dostu oluşuyla, daha öncede maliyet, personel ya da zaman yetersizliğinden dolayı raporlamadığınız verilere odaklanmanıza, şirketinizi 360 derece izlemenize imkan tanır. Örneğin Yakıt Tüketim verilerinize odaklanarak, ekibinizin yakıt tüketim alışkanlıklarını, alım yaptığı istasyonları ve zamanları analiz edebilirsiniz.

Bunlar gibi birçok örneği hemen denemek için bizimle iletişime geçin !

Geliştirici Gibi Hissedin!

Şirketinizin ya da departmanınızın ihtiyacı olan raporları PowerBI ile Teknik destek olmadan kısa süre içerisinde geliştirin! Ek veri kaynaklarına bağlayarak içeriğini zenginleştirin! Ekip arkadaşlarınızla ya da yöneticilerinizle dilediğiniz an paylaşın!

Güvenli ve Yetki Bazında Paylaşım

Bayi ağınız, şubeleriniz ya da farklı yetkileri olan personeliz var ve görüntüleyen kişilerin aynı pano üzerinde yalnızca kendi ilgilendikleri verileri görmesini istyorsanız, Power BI satır bazında güvenlik özelliğini deneyin, kullanıcılarınız yalnızca görmeleri gerektiği kadarını görsünler!

Verileriniz Her An Parmaklarınızın Ucunda!

Raporlarınıza her an her yerden ulaşabilmek için ek zaman ya da maliyet ayırmanıza gerek yok. Geliştirdiğiniz ya da sizinle paylaşılan panoları, Windows, IOS , Android olmak üzere tüm mobil platformlardan ve Web üzerinden anında görüntüleyin.

Etkileşimli Grafikler ile Odaklanmayı Kolaylaştırın!

Tüm satış aksiyonlarınızı gösteren raporunuzun, yalnızca İstanbul bölgesindeki satışları analiz etmenizi sağlayacak bir rapora dönüşmesi için tablolarınızın herhangi birindeki İstanbul satırına tıklamanız yeterli! Etkileşimli grafikler ile verileriniz birbirine bağlı olarak istediğiniz kırılımda filtrelenecektir!

Zengin Grafikler ile Verilerinizi en iyi Şekilde Okuyun!

Power BI zengin grafik arşivi ve 3.parti uygulamarla entgrasyonu sayesinde, işinizi en iyi yansıtacak grafik havuzuna sahip. ArcGIS haritaları ile şube ağınızı harita üzerinde önizleyin, şubelerinizin cirolarına göre renkli işaretlemeler yapılmasını sağlayın! Şube ziyaretlerinizde 40 dakika içerisinde ulaşabileceğiniz şubelerinizi harita üzerinde anında görüntüleyin!

SERVİSLER VE VERİ KAYNAKLARI

Access
Active Directory
Acumatica
Adobe Analytics
SQL Server Analysis Services
appFigures
Azure Analysis Services
Azure Audit Logs
Azure Blob Storage
Azure DocumentDB
Azure Marketplace
Azure Mobile Engagement
Azure SQL Database
Azure SQL Data Warehouse
Azure Table Storage
Circuit ID
comScore
CSV
Excel
Exchange
Facebook
Folder
Github
Google Analytics
HDFS
HDInsight
IBM DB2
MailChimp
Mandrill
Marketo
Microsoft Dynamics CRM
MS Dynamics Marketing
Microsoft Dynamics NAV
MySQL
OData
ODBC
Oracle
Planview Enterprise
PostgreSQL
QuickBooks Online
Salesforce
SendGrid
SharePoint Lists
Spark on Azure HDInsight
SQL Database Auditing
SQL Sentry
SQL Server
Stripe
SweetIQ
Sybase
Teradata
Text
Twilio
tyGraph
UserVoice
Visual Studio Team Services
Web Pages
Webtrends
Xero
XML
Zendesk

Eğitim

Departmanların raporlama ihtiyaçlarını tek bir noktadan sağlamak zahmetli ve masraflı. PowerBI eğitimi ile departmanlarınızdaki Excel kullanıcıları, PowerBI uzmanlarına dönüşerek, veriler arasında ilişkiler kurma, sorgular ile verileri düzenleme, hesaplamalar yapma hakkında bilgi sahibi olarak, sonuç odaklı ve çarpıcı panolar hazırlayabilirler!

Danışmanlık

Raporlarınızı geliştirmek için personeliniz ya da zamanınız yoksa uzman ekiplerimize talebinizi aktarın! Verilerinizi en iyi şekilde gösterecek sektör deneyimimizi ve yenilikçi fikirlerimizi katarak hayal ettiğinizden daha kapsamlı panolarınızı kısa süre içerisinde hazırlayalım!

SLA

Power BI, geliştirici ve görüntüleyen kişiler için bir çok özelliğe sahip ve her geçen gün yeni özelliklerle genişleyen bir iş zekası aracı. Aylık destek anlaşmalarımız ile, geliştiricileriniz ya da panoları görüntüleyen personelizin sorun yaşadağı anlarda her an yanında olalım!

SATIN ALMAK İÇİN TALEBİNİZİ İLETİN


[recaptcha]

(* Zorunlu)

X