Menu

“Modern Datacenter VM Migration” Servisi ile kuruluşların alt yapılarındaki sunucu analizlerinin yapılması, taşınması, raporlanması ve otomasyon hizmetleri ile kuruluşlara uçtan uca Azure IaaS deneyimi yaşatır. Sunmuş olduğu bu hizmetler ile kuruluşlara Microsoft Azure platformunda Modern Datacenter mimarisi sunar.

Kuruluşların Modern Datacenter VM Migration Servisi Nasıl Çalışır?

KEŞİF

Azure platformuna taşınacak olan alt yapıların analiz edilmesi, kullanılacak Azure hizmetlerinin belirlenmesi, taşıma için uyumluluk analizleri, performans kriterleri, analizlerin raporlanması ve proje adımları Keşif sürecinde yapılır.

TAŞIMA

Yapılan analizler sonucunda iş uygulamaları, hizmet veren sunucular veri kaybı olmadan Taşıma sürecinde Azure platformuna taşınır.

OPTİMİZASYON

Azure VM ve VM'lerdeki servislerin stabil çalışması, yedekleme, felaket senaryoları, log analizleri ve RAM, CPU ve disk değerleri ile ilgili temel otomasyonlar Optimizasyon sürecinde yapılır.

PeakUp Modern Datacenter VM Migration Servisi ile sunucularımızı Microsoft Azure platformuna taşıdık. PeakUp danışmanları ile servis kapsamında altyapı analizi gerçekleştirdik. Azure platformundaki kaynaklarımızı planladık. Daha esnek bir BT altyapısına sahip olmakla birlikte operasyonel maliyetlerimizi düşürdük

Altyapı ve Güvenlik Yönetimi Müdürü
Arda Çetinkaya

İLETİŞİM FORMU

[recaptcha]

(* Zorunlu)

X